Vytvářej znalostní bázi pro Logio

Do firmy Logio hledáme stážistu/stážistku, který/á by měl/a chuť se stát patronem naší znalostní báze (wiki). Tu chceme rozvíjet jednak dovnitř, jednak směrem k partnerským firmám.

23. 11. 2021

Jsme ryze česká firma sídlící v Praze, Brně a Hradci Králové. Je nás teď asi 150, už 16 let budujeme řešení pro chytré řízení skladů a skladových zásob (a otevřenou firemní kulturu, metodou kultivace punku). Náš software se pomalu ale jistě vydává do světa a proto budujeme "portál" pro firmy, které ho budou implementovat. Bude obsahovat:

  • technické detaily systému
  • popisy funkcí ve vztahu k problémům, které klient řeší
  • návody pro implementaci a konfiguraci.

To všechno v angličtině, ve formě wiki stránek, navzájem hustě propojených. Obsah bude postupně přibývat a poroste jeho komplexita. Potřebujeme tedy někoho, kdo v sobě kombinuje přirozenou zvídavost, smysl pro pořádek a chuť pracovat s různorodými informacemi. A pokud se ti bude u nás líbit, rozhodně můžeme spolupráci rozšířit či prohloubit.

Počítáme do začátku s náročností cca 2-4 hodiny týdně, časem více. Nabízíme také možnost psát u nás závěrečnou práci. Témat máme nepřeberně :-).

Bez popisku

Logio s.r.o.
https://logio.cz/

Kontaktní osoba

Tereza Baubínová
baubinova@logio.cz
775 869 728

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info