EduFórum: Podílení se na na chodu

Tvorba marketingových strategií, fundraisingových strategií, vyjednávání s lidmi, kvalitativní výzkum menšího rozsahu, event marketing pro EduFórum. 

Popis instituce:

EduFórum je nezisková organizace fungující od roku 2012 a od roku 2013 i v Brně o pár nadšených lidech, kteří žijí inovacemi ve vzdělávání. Za Brno jsem tu aktuálně sama a právě to bych chtěla změnit. Jsem absolventkou KISKu a ráda předám své know how komukoliv, kdo žije technologiemi a inovacemi ve vzdělávání jako já. EduFórum je moje dobročinná aktivita, jinak pracuji jako vzdělávací designer v Court of Moravia.

Jaká je naše vize? A co děláme?
Pochopili jsme, že v České republice inovace ve vzdělávání odshora, tj. ze strany státu, se zavádějí velmi pomalu, a proto jsem se rozhodli se na to podívat z druhé strany. Vždyť je tu spoustu šikovných lidí, kteří dělají spoustu skvělých věcí, ale nikdo o nich neví a jejich dobrá praxe zůstává skryta a zapomenuta. Taková škoda! 
Hledáme proto inovátory ve vzdělávání (nehledě na jejich oblast, ať už se jedná o MŠ, SŠ, VŠ nebo třeba firemní vzdělávání nebo technologické vzdělávací startupy) a pořádáme pravidelná setkání, na kterých mají tito lidé možnost všem říct, co dělají, diskutovat o tom a třeba najít nové parťáky a podněty. Jsou to setkání nabitá spoustou zajímavých myšlenek a diskuzí, obvykle dorazí kolem 50 lidí. Setkávání natáčíme, abychom zajistili, že se o inovacích dozví co nejvíce lidí. Koukni na záznamy sám, uděláš si nejlepší obrázek: https://slideslive.com/eduforum. Druhou částí akce je volný networking a diskuze, ty na videích nejsou. 
Tímto postupným snažením vlastně mapujeme veškeré inovační projekty v ČR a už jich máme okolo 170.
Koho hledám?
Hledám parťáka/čku, který/á má dostatek energie rozvíjet EduFórum se mnou. Někoho, koho baví vrhat se do nových věcí a dělat smysluplnou práci v tématu vzdělávání. Bylo by fajn, kdyby měl i trochu rád lidi a rád s nimi komunikoval a třeba se mnou šel i na fundraisingovou schůzku s CEO. 
Naopak nehledám nikoho, kdo by chtěl nějakou praxi/stáž, neví jakou, a o této si myslí, že by to nemuselo být špatný. Hledám prostě nadšence, jako já, protože tak vím, že to bude fungovat. Pokud nevíš, jak se rozhodnout, určitě se mi ozvi, zajdeme na kafe a zodpovím ti cokoliv si budeš přát a uvidíme.
Co tě naučím a se naučíš?
Na EduFóru je skvělých mnoho věcí, mezi ně určitě patří to, že si vyzkoušíš všechno. Od tvorby marketingové strategie, fundraisingové strategie, vyjednávání s lidmi, kvalitativní výzkum menšího rozsahu, event marketing (o něm více zde), mailchimp, správa sociálních sítí až po vymýšlení a zavádění strategie celého EduFóra jako takového. A hlavně dostaneš prostor a svobodu i k experimentování. Zároveň budeš mít možnost potkat zajímavé lidi a třeba zjistit, kam by se tvoje budoucnost mohla dál ubírat. 


délka stáže: 70-100 hodin
časový průběh: v průběhu semestru

Pokud o mé nabídce přemýšlíš, ozvi se, tím nic neztratíš :). A sleduj nás na Facebooku a přihlas si newsletter!
 
Nejlépe na email Lea.mentlikova@eduforum.cz
Kontakt
Mgr. Lea Mentlíková
Service & Educational designer v Court of Moravia / Leader EduFóra Brno 
lea.mentlikova@gmail.com
 
Garant ze strany KISKu

Garant předmětu Terénní projekt 

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info