Ústřední knihovna FF MU

Ústřední knihovnu FF pozná většina studentů KISKu na vlastní kůži díky předmětům Referenční služby 1 a 2. Stáž v ÚK FF MU může mít podobu, jakou si zvolíte, v rozsahu, který vám bude vyhovovat.

27. 1. 2020

Bez popisku

Ústřední knihovnu FF pozná většina studentů KISKu na vlastní kůži díky předmětům Referenční služby 1 a 2. Stáž v ÚK FF MU může mít podobu, jakou si zvolíte, v rozsahu, který vám bude vyhovovat:

  1. Služba u referenčních pultů, jak ji znáte z výše zmíněných předmětů v rozsahu 30–150 hodin za semestr. V době praxe má studující zodpovědnost za fungování přiděleného pultu, včetně péče o knihovní fond. Dostane se do přímého do kontaktu s uživateli a seznámí se s jejich informačními potřebami.
  2. Práce ve skladu. Náplň práce závisí na aktuálních činnostech a požadavcích skladníků. Procvičíte se v oblasti designu služeb a zlepšování procesů. Rozsah je možný 30-150 hodin za semestr. 
  3. Mix obou předchozích variant. Zvolte si sami, jaké množství času strávíte ve službách, a jaké prací ve skladu. Budeme se snažit domluvit k oboustranné spokojenosti.
  4. Online praxe: vyberete si časovou dotaci předmětu v rozsahu 30-150 hodin a spolupracujete s námi z domu na jednotlivých konkrétních projektech.

V případě zájmu kontaktuje kontaktní osobu.

Bez popisku

Kontaktní osoba:
Mgr. Tereza Schwarzová Matýsová
tel. č. 549 494 674
e-mail: matysova@phil.muni.cz

Web: http://knihovna.phil.muni.cz/

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info