Kentico: Stážista v týmu Customer Education

Kentico je brněnská firma s více než 200 zaměstnanci zabývající se vývojem CMS pro zákazníky z celého světa. Jeho součástí je tým Customer Education, jehož cílem je naučit naše uživatele, jak se s našimi produkty pracuje.

5. 1. 2020

Popis instituce:

Kentico je brněnská firma s více než 200 zaměstnanci zabývající se vývojem CMS pro zákazníky z celého světa. Jeho součástí je tým Customer Education, jehož cílem je naučit naše uživatele, jak se s našimi produkty pracuje, aby je rádi používali a abychom také odlehčili našemu týmu zákaznické podpory. Toho dosahuje pomocí e-learningu, dokumentace, videí a dalších způsobů. Jak to právě v tomhle týmu vypadá, si můžete přečíst na Kentico blogu.

Co a jak budete dělat

Pro tento tým hledáme stážistu, který nám pomůže s úkoly, které nám nějakou dobu stojí nebo které nás čekají teď před vydáním nové verze jednoho z našich produktů. Konkrétní náplň práce by se odvíjela od toho, co by bylo zrovna potřeba. Šéf týmu nicméně nepije kafe, takže vaření kávy určitě nečekejte. Typicky se dá očekávat:

  •       Zpracovávání zpětné vazby absolventů e-learningu
  •       Administrativní práce v online nástrojích souvisejících s vydáním nové verze produktu
  •       Vylepšování vzhledu a funkce nástrojů (práce s HTML, CSS, JavaScriptem)

Při této praxi můžete zažít, jak takový tým funguje a pracuje v reálu v komerční, neakademické sféře. Zjistíte, jak se pracuje se systémy typu Atlassian JIRA a Confluence nebo TalentLMS. Pokud s námi budete během listopadu, uvidíte také, jak to vypadá před vydáním nové verze.

Pracovní doba je flexibilní a můžeme se domluvit na vzdělávání ohledně souvisejících témat, které budou stážistu zajímat.

Koho hledáme

Od kandidátů vyžadujeme dobrou angličtinu, kterou se nebojíte použít. Bude se jednat hlavně o psanou angličtinu, kterou byste ideálně měli psát bez chyb. Technické znalosti s kóděním či programováním, především uvedené HTML, CSS a JavaScript, jsou velké plus.

Stážistu nakonec zvolíme jednoho, protože chceme mít dostatek času, abychom se mu mohli věnovat. Upřednostňujeme proto kandidáty na 70/100 hodin.

Garant ze strany KISKu

Garant předmětu Praxe a stáže 

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info