Frank Bold: stáže pro studenty

Frank Bold je mezinárodní tým právníků. Od roku 1995 pomáhá občanům, obcím i firmám. Od Nošovic po Brusel, v Brně i v Haagu. Řeší aktuální společenské výzvy.

5. 1. 2020

Aktuálně hledáme stážist(k)u do našeho PR a marketing týmu. Více o pozici zjistíš zde. Uzávěrka přihlášek je 20. 6. 2021.

Chceš už během školy sbírat zkušenosti a zároveň pomáhat s něčím, co má smysl. Zajímá tě, jak se pracuje v nezisku i jak se dělá odpovědný byznys, láká tě vyzkoušet si „od každého něco“. Umíš se rychle zorientovat v nových tématech, vyhledávat a zpracovávat informace, neštítíš se tabulek ani komunikace s lidmi. Nestuduješ práva, ale zajímá tě veřejná sféra a „právník“ pro tebe není neslušné slovo. Hledáme tě do našeho týmu stážistů!

Podívej se, jak se u nás pracuje a co je pro lidi ve Frank Bold důležité

Stáž v kostce

Aktuálně u nás studenti stážují v HR, finančním, administrativním a PR a marketing týmu. Konkrétní náplň stáže a způsob fungování se tým od týmu liší, ale tyto věci mají všechny stáže u nás společné:

  • Práce na věcech, které mají smysl – zapojení do vnitřního chodu organizace, která propojuje byznys se společensky prospěšnými cíli a/nebo přímo práce na našich veřejně prospěšných projektech
  • Průběžné vzdělávání (pravidelná setkávání a školení), rozvoj hard i soft skills, zpětná vazba a mentoring
  • Časová flexibilita (a pokud to náplň práce umožňuje, tak i práce na dálku)
  • Přátelské prostředí a komunita fajn lidí, kteří sdílí stejné hodnoty, mají chuť a odhodlání měnit věci kolem sebe k lepšímu – chtějí přispět k čistší energetice, větší odpovědnosti korporací, transparentnosti ve veřejné správě nebo aktivní občanské společnosti
  • Preference delší spolupráce – většinou minimálně rok, při vzájemné spokojenosti i déle
Proč zrovna Frank Bold?

Vzdělávání a rozvoj ve stáži

Během roku tě čekají pravidelná setkání stážistů (zhruba 1x za 2 měsíce), v rámci kterých stážisté sdílí své zkušenosti z jednotlivých týmů, vzdělávají se ve vybraných tématech a mají příležitost se dozvědět víc o projektech a činnosti Franka. Pokud budeš chtít, můžeš si pro ostatní stážisty připravit školení o něčem z tvého oboru.

Budeme ti dávat průběžnou zpětnou vazbu. Když si s něčím nebudeš vědět rady, poradíme ti, naučíme tě. Záleží nám na tom, aby ses během stáže rozvíjel/a a zároveň mohl/a postupně přebírat víc odpovědnosti.

Integrita a etika

Stanovili jsme si hodnoty a etické mantinely, kterých se držíme. Je pro nás důležité, abychom byli vnitřně přesvědčeni o tom, že se podílíme na správných věcech a pozitivních řešeních, ať jde o komerční nebo neziskovou práci. O našich hodnotách diskutujeme i se stážisty.

Firemní kultura

Panuje u nás neformální atmosféra. Na přísný dresscode si nepotrpíme a všichni si tykáme, ať jde o seniorní advokáty nebo stážisty. Jednáme spolu férově a s respektem. Každý se může zeptat, když něco neví, nebo se ozvat, když má nápad, podnět nebo zpětnou vazbu.

Bez popisku

Frank Bold, s.r.o.
Údolní 33
602 00 Brno
+420 545 213 975
info@frankbold.org

Aktuálně otevřené stážistické pozice

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info