Digiskills.cz: Online vzdělávání a microlearning

DIGISKILLS je společnost s velkými vizemi změnit svět online vzdělávání. Zabývá se vytvářením online vzdělávacích kurzů se specializací na produktivitu, online aplikace a marketing.

Kdo jsme?

Jsme lektoři a konzultanti. Školíme a přednášíme o digitálních inovacích, implementujeme nástroje a aplikace do firem, pomáháme se zefektivňováním procesů. Jsme unikátní skupina lidí, která zná velké firmy zevnitř, umí přesně poznat to, co potřebuje a k tomu navrhnout a doručit řešení.

Je tu například Filip Dřímalka, neúnavný inovátor, který ví o všem, co se v digi světě stane, Hanka Púllová, která kromě zkušeností se vzděláváním ví první poslední o světě nejen korporátního HR, anebo já, Radim Chalupník, nadšený absolvent KISKu, který zůstal věrný profilaci Technologie ve vzdělávání.

Aktuálně jsme se zaměřili na microlearning. Vytváříme kurzy složené z velmi krátkých videí. Každé video je sice součástí kurzu, ale také samo osobě přináší klientovi jednu konkrétní informaci. Může tedy stát i samo o sobě, nebo být součástí zcela nového kurzu. Tento fakt nám umožňuje vytvářet naprosto personalisované kurzy podle konkrétních pracovních pozic, využívaných zařízení a platforem.

Přestavte si tedy situaci, kdy nemusíte procházet návod na nějakou aplikaci a ani se dívat na dlouhé video. Prostě zadáte dotaz (např.: Jak si změním klávesovou zkratku?) a dostanete odpověď v pár krátkých videích.

Bez popisku

Webové stránky

https://www.digiskills.cz/

Kontakt

Šárka Nečasová
Sarka.Necasova@digiskills.cz

Garant ze strany KISKu

Garant předmětu Praxe a stáže
Mgr. Tomáš Marek

Bez popisku

Koho hledáme?

  • Nadšence do vzdělávání a někoho, koho baví digitální technologie.
  • Někoho, kdo che vymýšlet, stavět obsah podle materiálů od lektorů a ladit ho do posledního puntíku.
  • Kolegu nebo kolegyni, na které bude spolehnutí – pokud se něčeho ujmeš, tak to dotáhneš (i s pomocí kolegů nebo návodů na Google).
  • Detailistu nebo detailistku, kterým nevadí projít po sobě věci 3x, proklikat se nějakým flow, jestli opravdu funguje a třeba to párkrát předělat.
  • Češtinu máš v malíku a hrubky typu „kdyby jsme" ti vypalují díru na sítnici.

S čím potřebujeme pomoct?

  • Tvorba obsahu na webu www.digiskills.cz – hlavně skládání studijních cest (psaní scénářů, nastavování i testování, že všechno běží, jak má)
  • Příprava chatbotů – které používáme při zadávání práce studentům, ale třeba i pro různé hry pro naše klienty
  • Baví tě grafika? Potom bude super, když strohý návod překlopíš do hravého vizuálu
  • Práce s aplikacemi pro různé formuláře a dotazníky, sběr a vyhodnocování odpovědí, náš vlastní portál, Canva
  • Alfa a omega jsou u nás Teamsy, To Do, Planner – se vším tě kdyžtak naučíme 😊

Svítí ti u těchhle bodů zelený kontrolky?

Potom napiš na sarka@digiskills.cz – potkáme se, probereme ideální varianty a pak už si můžeš zapsat předmět a čekat na kredity 😊

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info