CSIRT-MU: Specialista na komunikaci a vzdělávání

Chceme spolupracovat se studenty KISK. Mohou nám totiž pomoci v tom, jak se lépe zaměřovat na naše uživatele. Uvědomujeme si, že právě oni jsou nejslabším prvkem i v sebelépe zabezpečeném systému.

Bez popisku
Tým se zvučným jménem a aktuální téma

Jsme CSIRT-MU, bezpečnostním tým Masarykovy univerzity. Už osm let děláme kyberbezpečnost a jsme v tom skutečně dobří. V naší činnosti spojujeme expertní teoretické znalosti a zkušenosti z praxe. Více o nás najdeš na csirt.muni.cz.

Stáž s hmatatelnými výsledky

V rámci své pracovní náplně budeš aktivně zapojen/a do komunikace k uživatelům MU a budeš se podílet na designování vzdělávací služby pro uživatele, jejímž jádrem bude MOOC kurz. Stáž se vztahuje ke všem profilacím magisterského studia na KISK.

Předpoklady pro stáž

Nehledáme IT specialistu, ani odborníka na informační bezpečnost. Stáž je z velké části o komunikaci, jejímž smyslem je pozitivně ovlivňovat uživatele. Nutným předpokladem jsou odpovídající schopnosti pro vedení takové komunikace. Dále je výhodou znalost základních principů designového myšlení a projektového řízení. Preferujeme 100 hodinovou variantu stáže.

Bez popisku

CSIRT-MU
Ústav výpočetní techniky
Masarykova univerzita
Botanická 554/68a
602 00 Brno

Kontaktní osoba
Martin Horák
horak@ics.muni.cz

Webová stránka
https://csirt.muni.cz/

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info