Nové vzory smluv od 1. 4. 2022

1. 4. 2022

V rámci podepisování smluv ohledně praxí a stáží dochází k několika změnám.
Prosím, věnujte jim pozornost v případě, že své smlouvy aktuálně řešíte nebo řešit výhledově budete:

1) Od 1. 4. 2022 platí nový vzor smlouvy mezi FF a institucí, který reflektuje změnu na pozici děkanky. Paní děkanka je v novém vzoru dostupném na Jobboxu již uvedena: https://jobbox.knihovna.cz/praxe-a-staze/jak-postupovat Prosím, kontrolujte si, zda nevyplňujete starý vzor smlouvy - vzor se jménem odstupujícího děkana od 1. 4. neprojde podpisovým kolečkem (pokud jste smlouvu dodali ještě během dneška na starém vzoru, titulku jsme opravili a nemusíte nic řešit).

2) Pokud se na praxi chystáte do instituce, která nevyžaduje nebo přímo nechce uzavírat žádnou smlouvu: dosud to bylo tak, že se smlouva uzavírala mezi FF a studenty/studentkami. To již nyní neplatí: právní oddělení připravilo jednoduché Poučení studenta - to vyplníte, podepíšete a dodáte na KISK, klidně i elektronicky. Toto poučení již nemusí procházet podpisovým kolečkem na FF MUNI, což výrazně zjednoduší celý proces.

Pokud se Vás tato situace aktuálně týká (tj. vyplnili jste smlouvy mezi FF a studentem a nyní čekáte, až se to podepsané vrátí zpět), tak tyto smlouvy ignorujte (podpisovým kolečkem už neprojdou) a pouze dodejte vyplněné a podepsané Poučení. Vzor je dostupný na Jobboxu: https://jobbox.knihovna.cz/praxe-a-staze/jak-postupovat


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info