logo Jobox
nabídka předmětů s praktickým dopadem pro studenty KISK FF MU Brno

Úvod / Magistři / Terénní projekt / Praxe v Kentico: Gamifikace při onboardingu nových zaměstnanců

Praxe v Kentico: Gamifikace při onboardingu nových zaměstnanců

Kdo jsme:

Kentico je brněnská firma zabývající se vývojem CMS. Vytváříme dva produkty, které používají firmy a digitální agentury po celém světě. Máme přibližně 250 zaměstnanců v několika pobočkách, ale nejvíce nás je právě v Brně.

Přestože stále rosteme, snažíme si udržovat rozumnou náborovou rychlost. Kolegy si k sobě pečlivě vybíráme a hodně energie vkládáme i do onboardingu nových zaměstnanců, aby jim s námi bylo dobře.

 

Co budete dělat:

Pro studenty KISKu vypisujeme semestrální praxi s návazností na diplomovou práci.

Téma práce je Návrh konceptu mobilní aplikace pro onboarding zaměstnanců s využitím prvků gamifikace. Vaším úkolem bude se důkladně seznámit s tím, co všechno nový kolega během nástupu absolvuje. Z tohoto procesu vyberete vhodné části, které by mohly být součástí mobilní aplikace, která onboarding částečně pokryje. Může to být seznámení a průchod budovou, seznámení s novými kolegy nebo jiné úkoly – to necháme na vás. Výstupem diplomové práce by měl být scénář průchodu aplikací a funkční prototyp.

Stáž, která bude diplomce předcházet, bude mít poznávací charakter. Na vlastní kůži si vyzkoušíte, jak u nás onboarding probíhá. Na základě toho si můžete zmapovat celý proces, udělat první výzkumy a analýzy, které během diplomky zúročíte. K ruce budete mít konzultantku Zuzku z HR, firemní knihovnu plnou zajímavých titulů a pro inspiraci se můžete podívat i jak pracují naši designeři. 

 

Koho hledáme:

Hledáme někoho, koho tohle téma bude bavit a na koho se budeme moci spolehnout, že s námi projekt bude chtít dotáhnout až do diplomky.

Stáž bude od vás vyžadovat samostatnost, sami musíte oslovit také vedoucího práce na KISKu. Nejsme schopni poskytnout metodické vedení v oblasti designu služeb, ale rádi s vámi budeme konzultovat využitelnost i případná technická omezení, které je při návrhu potřeba vzít v potaz. Zkrátka na tom budeme pracovat společně (úsměv) 

 

Kontakt:

Zuzana Flašková

ZuzanaF@kentico.com

 

jiné nabídky předmětu | všechny předměty

opvk
Projekt vznikl pod záštitou Kabinetu informačních studií a knihovnictví FF MU v Brně.
Registrační číslo projektu ERNIE je CZ.1.07/2.4.00/31.0014.