logo Jobox
nabídka předmětů s praktickým dopadem pro studenty KISK FF MU Brno

Úvod / Magistři / Terénní projekt / Meopta: Rekonstruujeme! Design pro funkční pracovní prostředí.

Meopta: Rekonstruujeme! Design pro funkční pracovní prostředí.

O nás

Meopta je rodinně vlastněná firma zabývající se na světové úrovni vývojem a výrobou high-tech optomechaniky a optoelektroniky - od dalekohledu po optické moduly pro výrobu a kontrolu polovodičů, digitální projekci či průzkumu vesmíru. V Přerově a naší sesterské společnosti Meopta USA na Long Islandu nás pracuje více než 2,500, přes svoji velikost si však zachováváme otevřenost napříč firmou a odděleními a jsme tak schopni pružně reagovat v businessu, vývoji i výrobě. Jsme podnikavá společnost podnikavých lidí, otevřená novým možnostem řešení starých i nových problémů.

O projektu

V Meoptě poměrně zhusta rosteme a začíná nám být těsno. Chceme tedy zrekonstruovat poslední patro jedná z našich hlavních budov a nacpat jej plné markeťáky, produkťáky a obchodníky. Stejně tak se potřebujeme vrhnout na redesign několika zasedaček a vstupní vrátnice, kterou denně projde dva a půl tisíce lidí. Váš úkol bude trojí:

Rozsah projektu pro jednoho studenta (rádi bychom našli malý tým 2-3 lidí) koncipujeme na 70 - 100h (4 - 5 ECTS). Kolem 20% času strávíte přímo u nás v Meo terénním výzkumem - domluvíme se flexibilně a uhradíme cestu. Získáte možnost využít své znalosti a zkušenosti pro skvělý projekt firemní kultury, výrazně ovlivnit budoucí pracovní prostředí kolegů + minimálně hrnek s jelenem.

Koho hledáme

2-3 studenty KISK, kteří...

Jak na to

Pošlete nám svůj životopis a v e-mailu nezapomeňte v několika větách uvést jaký je váš příběh, čím se v rámci studia/práce/po večerech zabýváte, co vás baví, případně co můžete nabídnout a také  co vás na projektu zaujalo. K dalším informacím se dostanete napsáním e-mailu, případně telefonem mluvením a posloucháním.

Kontakt

Vladimír Zejda / Business Development Associate
Meopta - optika, s.r.o., Kabelíkova 1, Přerov, 750 02, www.meopta.com
e-mail: vladimir.zejda@meopta.com
tel: +420 606 336 923

Kontakt za KISK

Martin Krčál (krcal@phil.muni.cz)

jiné nabídky předmětu | všechny předměty

opvk
Projekt vznikl pod záštitou Kabinetu informačních studií a knihovnictví FF MU v Brně.
Registrační číslo projektu ERNIE je CZ.1.07/2.4.00/31.0014.