logo Jobox
nabídka předmětů s praktickým dopadem pro studenty KISK FF MU

Úvod / Magistři / Praxe a stáže / Edtech praxe v Corinth / Lifeliqe

Edtech praxe v Corinth / Lifeliqe

Popis:

Říkáš si někdy, že je třeba změnit, jak se dnes učí na školách? Máš rád/a výzvy a chceš se pořád učit něco nového? Naše interaktivní 3D aplikace mění svět vzdělávání a ty můžeš být u toho.

Jsme EdTech startup s působištěm v Brně a v Silicon Valley. Náš komunitní Šaman k sobě v Brně hledá někoho pro pomoc s koordinací globální vzdělávací komunity, což může obnášet úkoly spojené s uživatelským výzkumem, tvorbou vzdělávacích a tréningových materiálů, práci s kontaktními databázemi nebo průzkum vzdělávacího trhu.

Počet studentů:

max 2

Počet hodin:

Cca 10-30 hodin týdně dle motivace studenta

Hlavní náplň:

Uchazeč nemusí mít zkušenost se vším, co je níže uvedeno. Úkoly budou přiděleny dle motivace, dosavadních zkušeností a také potřeb týmu. Hledáme primárně ty z vás, kteří se neleknou výzev a nebojí se hledat nekonvenční řešení. Před ty jsme stavěni neustále. Tohle rozhodně nebude stáž, na které jenom budeš vařit filtrovanou arabicu zbylým členů týmu.

Typické pracovní úkoly:

Pro koho je praxe vhodná:

Studenti orientace Edtech se zájmem o

Vítána je:

Mentor:

Martin Bukáček

Jakub Hamerský

Jaromír Homola

Kontaktní osoba na KISKu:

Mgr. Hana Tulinská

hanatulinska@phil.muni.cz

Kontaktní osoba v Corinth:

Mgr. Anna Kulhánková

Email: anna@lifeliqe.com

jiné nabídky předmětu | všechny předměty

opvk
Projekt vznikl pod záštitou Kabinetu informačních studií a knihovnictví FF MU v Brně.
Registrační číslo projektu ERNIE je CZ.1.07/2.4.00/31.0014.