logo Jobox
nabídka předmětů s praktickým dopadem pro studenty KISK FF MU Brno

Úvod / Magistři / Praxe a stáže / Stážista Kentico Customer Education týmu - doporučujeme pro: edTech

Stážista Kentico Customer Education týmu - doporučujeme pro: edTech

Kdo jsme

Kentico je brněnská firma s více než 200 zaměstnanci zabývající se vývojem CMS pro zákazníky z celého světa. Jeho součástí je tým Customer Education, jehož cílem je naučit naše uživatele, jak se s našimi produkty pracuje, aby je rádi používali a abychom také odlehčili našemu týmu zákaznické podpory. Toho dosahuje pomocí e-learningu, dokumentace, videí a dalších způsobů. Jak to právě v tomhle týmu vypadá, si můžete přečíst na Kentico blogu.

 

Co a jak budete dělat

Pro tento tým hledáme stážistu, který nám pomůže s úkoly, které nám nějakou dobu stojí nebo které nás čekají teď před vydáním nové verze jednoho z našich produktů. Konkrétní náplň práce by se odvíjela od toho, co by bylo zrovna potřeba. Šéf týmu nicméně nepije kafe, takže vaření kávy určitě nečekejte. Typicky se dá očekávat:

·       Zpracovávání zpětné vazby absolventů e-learningu

·       Administrativní práce v online nástrojích souvisejících s vydáním nové verze produktu

·       Vylepšování vzhledu a funkce nástrojů (práce s HTML, CSS, JavaScriptem)

Při této praxi můžete zažít, jak takový tým funguje a pracuje v reálu v komerční, neakademické sféře. Zjistíte, jak se pracuje se systémy typu Atlassian JIRA a Confluence nebo TalentLMS. Pokud s námi budete během listopadu, uvidíte také, jak to vypadá před vydáním nové verze.

Pracovní doba je flexibilní a můžeme se domluvit na vzdělávání ohledně souvisejících témat, které budou stážistu zajímat.

 

Koho hledáme

Od kandidátů vyžadujeme dobrou angličtinu, kterou se nebojíte použít. Bude se jednat hlavně o psanou angličtinu, kterou byste ideálně měli psát bez chyb. Technické znalosti s kóděním či programováním, především uvedené HTML, CSS a JavaScript, jsou velké plus.

Stážistu nakonec zvolíme jednoho, protože chceme mít dostatek času, abychom se mu mohli věnovat. Upřednostňujeme proto kandidáty na 70/100 hodin.

 

jiné nabídky předmětu | všechny předměty

opvk
Projekt vznikl pod záštitou Kabinetu informačních studií a knihovnictví FF MU v Brně.
Registrační číslo projektu ERNIE je CZ.1.07/2.4.00/31.0014.