logo Jobox
nabídka předmětů s praktickým dopadem pro studenty KISK FF MU Brno

Úvod / Magistři / Praxe a stáže / Engeto Academy - 2 nabídky

Engeto Academy - 2 nabídky

Mladý strart-up Engeto Academy vznikl v dubnu 2016. Nabízí vzdělávací kurzy v oblasti systémové administrace operačního systému Linux. Výukou ale Engeto nekončí. Po úspěšném absolvování kurzu nabízí Engeto zájemcům vypracování životopisu a identifikování vhodné pracovní pozice a domluvení pracovního pohovoru. Za půl roku fungování prošlo jeho vzdělávacími kurzy více než 70 studentů. 98% absolventů, kteří zvládli závěrečný test i pohovor nalezli novou práci a nyní pracují v největších korporátních firmách. 
Developeři v Engetu nyní vyvíjejí unikátní vzdělávací portál, který bude sloužit nejen pro samotnou výuku Engeto IT kurzů, ale bude možné jej implementovat do jakékoliv firmy nebo organizace.
Engeto Academy sídlí v brněnském Impact Hubu a na svoji kancelář nedá dopustit. Tvořivé prostředí nevelkých rozměrů kanceláře, kam se vleze neuvěřitelné množství lidí, je protknuté vtípky a přátelskou atmosférou skvělého týmu.
 
Hledáme mezi sebe:
 
1. Naše marketingové oddělení potřebuje posilu. Hledáme především srdcaře, který se umí nadchnout pro věc, pro tým, pro Engeto. Je dostatečně kritický a otevřený, přináší nové nápady a umí je dotáhnout do zdárného konce. Zkušenosti s marketingem vítáme, ale pravou hodnotou je pro nás tvoje energie, motivace a čas. 
 
2. PHPčkaře, klidně i začátečníka, který se bude podílet na vývoji edukačního portálu. 
 
Naši stážisté mají flexibilní pracovní dobu, zdarma účast na kurzech, otevřenou komunitu lidí sídlících v Impact Hubu, naši podporu, důvěru i otevřenost. 
 
Kontaktní osoba:
Pavlína Boxanová  
Operations & Team care | engeto.cz
 
Mail: pboxanova@engeto.com
Phone: +420 777 363 045
 
Engeto, s.r.o.
Impact Hub Brno
Cyrilská 508/7
602 00, Brno
http://www.engeto.cz/
 
Garant ze strany KISKu:
PhDr. Martin Krčál, DiS.
krcal@phil.muni.cz

jiné nabídky předmětu | všechny předměty

opvk
Projekt vznikl pod záštitou Kabinetu informačních studií a knihovnictví FF MU v Brně.
Registrační číslo projektu ERNIE je CZ.1.07/2.4.00/31.0014.