logo Jobox
nabídka předmětů s praktickým dopadem pro studenty KISK FF MU Brno

Úvod / Bakaláři / Terénní projekt / WEPS - specialista online marketingu

WEPS - specialista online marketingu

O nás

WEPS je malá brněnská firma tvořící podhoubí úspěšných projektů založených na efektivní práci s daty v sektoru e-commerce s českou působností a aspiracemi ve střední a východní Evropě. Mimo hlavní činnost spoluorganizujeme DataConf, pořádáme pravidelně DataPivo a učíme na MU. Panuje u nás neformální a uvolněná atmosféra jdoucí ruku v ruce s vysokým nasazením a důrazem dělat věci jednoduše a lépe než ostatní. Určitě máme co nabídnout a zároveň se rádi naučíme něco od Tebe.

 

Pro terénní projekt hledáme člověka do týmu nejmladšího projektu s názvem Beed. Jde o komplexní nástroj pro automatické bidování na srovnávačích zboží (Heureka, Zboží). Našimi klienty jsou tedy e-shopy a spolupracující agentury

 

Cíl projektu a pracovní náplň

Beed je nástroj, o který se e-shopům líbí a po jeho vyzkoušení u nás zůstávají. Tento zájem potenciálních klientů bychom chtěli zvýšit promyšlenou, neagresivní marketingovou kampaní, která bude vycházet z našich firemních hodnot. Zákazníci by měli být informováni i vývoji, novinkách i problémech, s nimiž se potýkáme, stejně jako o akcích, konferencích a školeních. V současné době kromě webu nemáme žádný další komunikační kanál. Na základě Tvé zkušenosti / znalosti bychom rádi nastavili udržitelnou marketingovou strategii, uvedli jí v život a následně vyhodnotili její úspěšnost. Náš laický odhad je asi 50 % času věnovanému strategii a nastavení a 50 % její správě (tvorbou obsahu ala psaní krátkých článků a aktualit atd.).

 

Docházka a pracovní doba: flexibilní, na domluvě, vzhledem k zadání spíše rozprostřeno v celém semestru

Proč k nám?

Co očekáváme?

Komu se ozvat?

Nestyď se ozvat s jakýmkoliv dotazem. Případně se můžeme neformálně potkat.

Máš o nabídku zájem? Napiš nám o sobě prosím v několika málo větách kdo jsi, v jakém stupni studuješ, něco o předchozím studiu, o co se zajímáš, co tě baví nebo co můžeš nabídnout a, v neposlední řadě, co tě motivuje se k nám přidat.

 

Garant ze strany KISKu:
PhDr. Martin Krčál, DiS.
krcal@phil.muni.cz

 

jiné nabídky předmětu | všechny předměty

opvk
Projekt vznikl pod záštitou Kabinetu informačních studií a knihovnictví FF MU v Brně.
Registrační číslo projektu ERNIE je CZ.1.07/2.4.00/31.0014.